Náš dodávateľ

Pol-skone

Najvyššia kvalita z poctivého dreva

Značka POL-SKONE je zárukou najvyššej kvality a spoľahlivosti. Ich výrobky navrhujú so zámerom uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Pri výrobe používajú materiál, ktorý pripravujú ich vlastné píly ( v Niemce a Bilgoraje), a preto

môžeme ručiť za poctivú drevenú konštrukciu našich výrobkov.

POL-SKONE je značka s 30-ročnou tradíciou. Ľudia, ktorí ju tvoria, sú zárukou vedomostí, kompetencií a inovačného potenciálu.
Firma od začiatku svojej existencie stavia na priateľských vzťahoch s obchodnými partnermi a potvrdzuje svoju povesť dôveryhodného predajcu a spoľahlivého obchodného partnera. Potreby zákazníkov sú pre POL-SKONE prioritou.

Firma POL-SKONE je otvorená inováciám a zmenám v oblasti dizajnu a technológií. Neustále rozširuje svoju ponuku o ďalšie výrobky, ktoré vytyčujú nové smery rozvoja značky a reagujú
na najnovšie trendy v odbore interiérového dizajnu.

Firma POL-SKONE odpovedá na očakávania zákazníkov a adresuje svoj výrobný program ako individuálnym klientom, tak i inštitúciám. Jej produktové portfólio tvorí paleta viac než 100 modelov dverí v mnohých variantoch. Sú medzi nimi interiérové, vchodové alebo technické dvere a tiež drevené, oceľové a hliníkové zárubne. Vo výrobnom programe firmy nechýbajú ani drevené okná, vrátane protipožiarnych modelov. Všetky naše výrobky podrobujeme skúškam a testom v laboratóriách, a preto máme istotu, že spĺňajú požadované normy

Krídla POL-SKONE ponúkame v širokej ponuke odtieňov a povrchov. Zákazníci medzi nimi nájdu lakované dvere i dvere oblepené prírodnými dyhami a syntetickými fóliami.
S ohľadom na životné prostredie používame ekologické, vodou riediteľné farby a komponenty od popredných dodávateľov, ktorí reprezentujú vysoký štandard výroby. Naše výrobky predstavujú ideálny doplnok pre interiéry zariadené v ľubovoľnom štýle.

Firma POL-SKONE za 30 rokov svojej činnosti dostala niekoľko ocenení a certifikátov, ktoré potvrdzujú najvyššiu kvalitu jej výrobkov a služieb. Jedným z najdôležitejších ocenení je medzinárodná Certifikát FSC® (Forest Stewardship Council®), ktorý je udeľovaný iba výrobcom spĺňajúcim nadštandardné požiadavky v oblasti ochrany životného prostredia a spoločenskej zodpovednosti. Certifikát FSC® potvrdzuje, že materiály použité na výrobu pochádzajú výhradne z certifikovaných lesov, ktoré sú riadené v súlade s platnými zákonmi
pre ochranu životného prostredia, ekonomiku a s rešpektom k sociálnym hodnotám ľudí žijúcich na danom územia.